Spoločenské šaty, spoločenské oblečenie

Do kategórie spoločenského oblečenia zaraďujeme dámske kostýmy, spoločenské nohavice, blúzky a saká, kabáty, šaty, večerné šaty, plesové šaty, kokteilové šaty, ...
V každých šatách, ktoré si oblečiete, budete vyzerať sexi, ak zvýraznite svoje prednosti a zakryjete nedostatky. Ak ste nízkej postavy, priveľký výstrih na šatách ešte väčšmi skracuje postavu, hodia sa šaty so zakrytým dekoltom a tým vašu postavu predĺžia. Sužujú vás aj iné nedostatky, ako sú malé či veľké prsia alebo široké boky. Aj pri týchto nedostatkoch budete vyzerať elegantne, ak si vyberiete správny strih šiat. Pri veľkých prsiach je vhodne riešená vrchná časť šiat s lodičkovým ukončením a s dobre zvolenou dĺžkou. Budete pôsobiť jemne žensky. Ženám s malými prsiami odporúčame riasenie v oblasti hrudníka alebo šaty voľnejšieho strihu.
Sexi odvážne večerné šaty, odvážne odhaľujúce ženské krivky s hlbokým výstrihom na dekolte aj na chrbte si môže dovoliť len tá, ktorá má dokonalú postavu. V opačnom prípade vyvoláte negatívnu pozornosť.
V súčasnosti dnešná móda aj v spoločenskom oblečení ponúka bohatú paletu farieb ako sú zelená, modrá, cyklamenová, ružová, petrolejová, tyrkysová, .... Klasická čierna farba alebo kombinácia bielej a čiernej naďalej ostáva nestarnúcou eleganciou. Menia sa len doplnky. Odvážny šperk bude dominantou vašich jednoduchých čiernych šiat.


Vyhľadávať v tomto bloguTOPlist TOPlist